Bizimle iletişim kur
sam gong

Telefon numarası : 86-13068691986

Wineplus Industrial Limited

Wineplus, Çin'de atış chiller makine profesyonel üreticisi!

  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar Wineplus No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 3000000-5000000 Yıl kurulan 2005
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
2005 yılından bu yana Liquor chiller sektöründe faaliyet göster

WINEPLUS Çin Limited (HK) (Foshan City Shunde Bölgesi WINEPLUS Industrial Co Ltd) 2005 yılından bu yana shot chiller makinesi (içecek dağıtıcı, likör soğutucu, soğuk çekim makinesi, şarap soğutucu), cam dondurucu üretim yapmaktadır. 13 yıllık tecrübeye sahip olan WINEPLUS, “çevre dostu ve enerji verimliliği” düşüncesiyle sürekli olarak sıvı soğutucular ve ilgili ürünler geliştiriyor ve üretiyor. Bizim inancımız "her zaman en güvenilir tedarikçi olmak ve dünya çapında müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmak".

Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak.

Ana ürünleri chiller makinesi, içecek dağıtıcı, likör chiller makinesi, şarap soğutucu, soğuk çekim makinesi, cam dondurucu çekilir. Eşsiz likörlü soğutma ürünleri ile WINEPLUS, dünyada çok iyi bilinen likör markalarına hizmet vermektedir. Bu likör markaları Jack Daniel, Jim Beam, Jose Cuervo, Campari, Bacardi, İtfaiyeci, Red Stag, Amerikan Bal, Balık, Ateş Topu, Sauza…. Müşterilerimizle birlikte adım adım büyüyoruz. Müşterimize daha iyi hizmet verebilmek için, kendimizi de geliştiriyoruz.

Avantajlarımızdan yararlanın.

Ürünlerimiz CE, RoHs, FCC, FDA, ETL, California 65 gibi uluslararası kabul görmüş bir ürün sertifikasına sahiptir. Ayrıca kendi tasarımlarımız için 15'ten fazla patente sahibiz. Çok fonksiyonlu ve yüksek teknik ürünler tasarlamak ve yaratıcı ve yenilikçi çözümler ile üstün OEM / ODM'yi desteklemek için güçlü bir Ar-Ge ekibi ile. Ürünlerin kalitesini ve üretim verimliliğini artırmaya çalışıyoruz.

Çin'de sizin için en iyi partner.

Biz mükemmel müşteri hizmetleri / memnuniyeti ve kaliteli ürünlere adanmıştır. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve büyük onurla hizmetinizde olacağız!

Geçmiş

WINEPLUS Çin Limited Şirketi (HK) (Foshan Şehri Shunde Bölgesi WINEPLUS Industrial Co. Ltd.) 2005 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, “lider kalite, yenilikçilik” konsepti ile dünya tüketicilerinin taleplerini karşılayan içecek soğutma ürünlerini sunmaya adamıştır. Ayrıcalıklı marka kişiliğini şekillendirdi, müşterilerle kurduğu kazan-kazan ilişkisini yarattı ve sürdürülebilir kalkınmayı başardı.

WINEPLUS, geçtiğimiz on yılda, kullanıcılara mutlu ve eğlenceli ürünler sunabilecekleri ürünlere odaklanıyor. Tek bir üründen çoklu ürün üretimine kadar, bir şişe ürün serisi 、 iki şişe ürün serisi 、 çift tanklı iki musluk serisi vb. İçeren sabit sarf malzemesi serisine sahibiz. Üstün kalite ve benzersiz yaratıcılık ile WINEPLUS likörlü soğutma sistemi, önde gelen profesyonel alan.


Uzun süreli sürekli çalışmanın ardından, WINEPLUS tüm dünyada güçlü bir pazarlama ağı kurmuştur, ürünler her il ve ilçeyi kapsamaktadır. Uluslararası pazarda, şirketin müşterileri Avrupa, Amerika, Asya ve Güney Afrika ve diğer ülke ve bölgelerde hüküm sürer.

Pazar odaklı olmak, bilgi işlem sürecini daha ileriye taşımak, müşteriyi merkez olarak alan ve küresel lojistik, nakit akışı ve bilgi akışı ağı oluşturan bilgi temelli bir prosedür oluşturmaktayız. WINEPLUS, “Değer yaratmak ve uyumlu bir şekilde kazan-kazan” için şirketin ruhunu elinde tutar, Çin ulusunun kendi dünya markasını yaratır ve en iyi küresel likörlü soğutma makinesi tedarikçilerinden biri olarak hızla büyümeye isteklidir.

Hizmet
WINEPLUS Çin Limited Şirketi (HK) (Foshan Şehri Shunde Bölgesi WINEPLUS Industrial Co. Ltd.) 2005 yılında kurulmuştur. “Lider kalite, yenilikçilik” konsepti ile firmamız taleplerini karşılayan global tüketiciler için sıvı soğutma serisi ürünleri sunmaya adamıştır. ve farklı marka kişiliğini şekillendirmiş, müşterilerle kurumsal kazan-kazan ilişkisini yaratmış ve sürdürülebilir kalkınmayı başarmıştır. Geçtiğimiz 13 yıl içerisinde WINEPLUS, kullanıcılara mutlu ve eğlenceli ürünler sunabilmek için geliştirmeye ve üretime odaklanıyor. Tek bir üründen çoklu ürün üretimine kadar, bir şişe likör chiller makine serisi 、 iki şişe likör chiller makine serisi ve iki şişe iki musluk likör chiller makine serisi vb. İçeren sabit malzeme serisine sahibiz. Üstün kalite ve benzersiz yaratıcılık, WINEPLUS likör soğutma Sistem her zaman profesyonel alanda lider konumunu korur.

Ekibimiz
Uluslararası vizyona sahip özgün bir birinci sınıf tasarımcı ekibimiz var ve farklı kişilik ve tasarım stilini oluşturmuş ve ürün tasarımı, kalıp geliştirme, ürün imalatı ve marka değer sisteminden sürekli yükselmeyi sağlamıştır.

Biz 3000 metrekare üretim alanı, 100 kalifiye personel, yüksek otomasyon seviyesi ile 3 gelişmiş üretim hatları var. Biz esas olarak likör chiller makine ürünleri bir dizi üretiminde uzmanlaşmak. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda mükemmel bir ün kazandılar.

WINEPLUS, Canton Fuarı HK Ev Eşyaları Fuarı'na iyi bir marka imajıyla katılıyor ve dünyanın her yerinden müşterileri ağırlıyor.

WINEPLUS, küresel müşterileri yüksek kaliteli likörlü soğutma ürünleri ile karşılar ve aynı zamanda global alıcılara iyi bir marka imajı gösterir.